Športniki in športnice naše šole so bili v zadnjem mesecu zelo uspešni. V tekmovanju med velenjskimi šolami v rokometu in nogometu so igrali s polno elana, športne energije in borbenosti. Vsak strel na gol je bil natančen, vsak korak in podaja premišljena. Tako so dosegli starejši dečki in starejše deklice zasluženo 2. mesto. S tem so se uvrstili na nadaljnja tekmovanja, ki bodo v mesecu januarju 2018. Dečki bodo igrali v četrt finalu državnega tekmovanja.

Ekipa starejših deklic: Maja, Denaja, Laura, Ela, Vita iz 9.r.; Ana, Jana, Milica, Tijana, Amidije, Eva iz 8.r. in Dejana, Ema iz 7.r..Ekipa starejših dečkov: Tarik,Jaka, Anže, Žan Luka, Marcel, Rinor, Kristjan, Jasmin, Nejc, Samo iz 9.r.; Gal, Alen, Bojan, Timotej iz 8.r.; Marcel, Malik, Maj, Aljaž, Andraž, Haris iz 7.r..

ISKRENE  ČESTITKE!!!