V torek, 16. 4. 2024, smo pripravili predstavitev našega sedaj že uradno zaključenega Erasmus+ projekta Funkcionalna pismenost – Pot do boljšega znanja in Erasmus+ projektov nasploh. Predstavitev je bila namenjena učiteljem in učiteljicam okoliških osnovnih šol. V prijetnem vzdušju smo jim povedali nekaj osnovnih informacij o prijavljanju in pisanju Erasmus projekta ter jim predstavili naše izkušnje in izzive, s katerimi smo se soočali. Odgovorili smo jim tudi na številna vprašanja, ki so nam jih postavljali, in s tem pokazali zanimanje za začetek projekta na njihovih šolah. Nihče, ki se je predstavitve udeležil, z Erasmus+ projekti ali drugimi načini mednarodnega sodelovanja še nima izkušenj, zato smo bili veseli njihove prisotnosti.

Team Erasmus+