mountain-climbing

MLADI PLANINCI IN STARŠI,
PRED NAMI JE PRVI PLANINSKI IZLET, V SOBOTO, 6. 10. 2012.

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo sodelovali s Planinskim društvom Velenje in organizirali šest planinskih izletov, ter se priključili akciji Lepi čeveljc.

Planinski izleti bodo potekali ob sobotah. Odhodi avtobusov bodo ob 8. uri izpred Avtobusne postaje Velenje. Učenec, ki se udeleži najmanj štirih izletov, prejme ob zaključku šolskega leta simbolično darilo Planinskega društva Velenje.

SMERI IN TERMINI LETOŠNJIH PLANINSKIH IZLETOV

SMER POHODA

MESEC

DATUM

Kope – Ribniška koča

OKTOBER

6.10.2012

Uršlja gora

OKTOBER

20.10.2012

Meškova pot po Slovenj Gradcu

17.11.2012

Konigunda

MAREC

23.3.2013

Kozjak -> Vitanje

APRIL

20.4.2013

Velika planina

18.5.2013

Cena prevoza za člane planinskega društva je 7 €, za nečlane 10 €.

Članarina za otroke, ki je še nimajo poravnane, je polovična 3 € (celotna 6 €); znamkice dobite na društvu. Otroci izlete vpisujejo v dnevnike, kdor nima dnevnika ga dobi na društvu; imel jih bo tudi vodnik na izletu. V primeru slabega vremena izlet odpade.

Mentorice:
Metka Marđetko