klikimg_4030.jpg
Pregovor, ki še kako velja. Prav to so potrdili pevci naše šole, in sicer v torek, 3. 6. 2008, v Kulturnem domu.

Že tretje leto zapovrstjo smo organizirali KARAOKE na naši šoli. Na programu je bilo 20 točk, ki so si sledile ena drugi.

Led so tokrat prebili prvošolčki, ki so prvi nastopili. Bili so zelo pogumni, zabavni in prepričljivi. S svojim nastopom so podali elan naslednjim pevcem.

Sledili so učenci ostalih oddelkov, saj je večina razredov imela svojega predstavnika ali predstavnico.

Nastopajoči so se dokazali z dobro pripravljenimi točkami. Svojim glasovnim sposobnostim so dodali še dobro zamišljeno koreografijo in seveda skrbno izbrano obleko, ki je dodala še zadnjo piko na i k nastopu.

Zmagovalci so bili letos prav vsi, saj so že na predizboru dokazali, kaj zmorejo in le-ti so kasneje  pred učenci in učitelji  pokazali svoj nastop.

Glasbenim točkam  je sledila še podelitev bralnih priznanj. Učenci so še eno leto dokazali, da so ostali zvesti prijateljici knjigi. In prav je tako. Galerija slik.

Martina Hribernik