klikDSC09562
Ob slovenskem kulturnem prazniku smo pripravili v Domu kulture Velenje program, ki ga ne bomo pozabili.

Nastopili so vsi trije zbori naše šole Antona Aškerca, otroška zbora vrtca Velenje iz enote Najdihojca in Vrtiljak, zbor Centra za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje, ženski pevski zbor Vrtec Velenje in pevska skupina Kraguljčki iz Doma za varstvo odraslih Velenje.

V prepolni dvorani je zadonela pesem in vsak poslušalec je lahko ob zvokih pesmi začutil srečo, radost pevcev. Vsi pevci in pevke so se za svoj nastop zelo potrudili.

Pevci OPZ Pesje smo bili ponosni, da smo prispevali droben kamenček k nastalemu mozaiku prijateljstva.

Na nastop smo se tudi pripravljali. Otroci iz vrtca, enota Jakec so nas obiskali in imeli skupne pevske vaje. Utrinke naših skupnih vaj si lahko ogledate v Galeriji slik.

Učiteljica Vesna Hudej