klikSC02250
V ponedeljek, 3. 9. 2012, smo sprejeli tri nove generacije prvošolcev. Učenci drugega razreda so jim  pripravili čudovit program. Po govoru gospoda ravnatelja smo se predstavile učiteljice, ki bomo poučevale v 1. razredih  in po seznamih poklicale svoje nove učence. Devetošolci so prvošolcem izročili majčke: dečkom  modre, deklicam rumene.

Po sprejemu na centralni šoli smo  razredničarke povabile  starše v razrede. Na  podružnični  šoli Pesje smo se srečali v razredu 1. c oddelka . Starši so dobili vse potrebne informacije za prve šolske dni, učencem pa sta  učiteljici  Mateja Podrzavnik in Mateja Vetrih za prvi šolski dan šole prebrali pravljico.  Na koncu je sledila še  zaprisega ob prejemu rumene rutice, s katero so se zavezali, da  bodo skrbeli  za svojo varnost in vidnost in sprejeli nove naloge in izzive kot šolarji. Sledila je pogostitev in že so nastale naše prve fotografije, ki jih lahko vidite v Galeriji slik.

Učiteljica Vesna Hudej