V naslednjem tednu se bomo udeležili strokovnega izpopolnjevanja z naslovom Funkcionalna pismenost – pot do boljšega znanja, ki bo potekalo na Portugalskem.

Ker gre za pereč problem, bomo cel teden posvetili bralnim tehnikam in bralnemu razumevanju, bralnim veščinam ter funkcionalni pismenosti. Vsakodnevno bomo aktivno prisotni pri pouku v portugalski osnovni šoli, opazovali bomo njihov šolski sistem, oblike in metode dela ter obravnavo oz. delo z besedili.

Z veliko mero optimizma in motivacije si želimo, da v naše delo v bodoče vnesemo nova znanja, ki jih bomo pridobili tekom spremljanja na delovnem mestu.

Udeleženci projekta: ga. Strmšek Pisanec, ga. Špegel Sovič, g. Romeo Šalamon, ga. Romih Šalamon, ga. Pšeničnik in ga. Vetrih