klikkika10
V  petek, 20.4.2012  je  bilo  na  OŠ Šentjur  področno  PLESNO  tekmovanje. Našo  šolo  je  zastopalo  20  plesalk  od  4. – 9.razreda.

Že  ob  prihodu  v  plesno  dvorano  smo  začutili  plesno  energijo  in  tekmovalni  naboj. Dobili  smo  štartne  številke  in  ugotovili, da  je  prijavljenih  290  učenk  in  učencev. Trema  se  je  stopnjevala, a  ob  glasbi  in  glasni  vzpodbudi  s  tribun, se  je  vsaka  plesalka  potrudila  po  najboljših  močeh.

Tako je  v  kategoriji  4. – 6.razred  naših  7  plesalk  in  en  plesalec, zasedlo  9.mesto.

V  kategoriji  7. – 9.razred  je  naših  10  plesalk  zasedlo  nehvaležno, a dobro 4. mesto.

Posamezno  sta  bili  najboljši  devetošolki  Kaja  Osrečki, s 4. mestom  in  Ines  Založnik  z  7.mestom.

V  plesnem  nastopu  skupin  pa  je  naših  6 devetošolk (Danijela, Ines, Kaja, Sabina, Sandra  in  Merisa) s posebno  in  izvrstno  koreografijo  Danijele Simić, doseglo  ABSOLUTNO  1. MESTO !!!

Oglejte si še Galerijo slik.

VSEM  POSAMEZNICAM  IN CELOTNI  SKUPINI ISKRENE  ČESTITKE !!!

Mentorica : Donata  Tomažič