klik2104.jpg

Po šolskih hodnikih in v učilnicah je že čutiti počitniško vzdušje.
V torek, 16. 6., smo še zadnjič v tem šolskem letu povabili v šolo starše ter za njih pripravili zaključni program, s katerim smo jih popeljali v svet glasbe, dramatizacije, deklamacije in tudi športne gimnastike.

In kako nam je uspela predstavitev? SUPER! Zvoki treh harmonik, naše igralske sposobnosti … starši so bili navdušeni! Sicer pa: kadar nastopamo mi, otroci, je to za starše največja radost.

Ob koncu pa je sledilo še presenečenje: pecivo in sadni napitek, kar smo pripravili ob pomoči učiteljice gospodinjstva. Tako smo se želeli staršem zahvaliti za čas, skupne trenutke, ki so jih med šolskim letom delili z nami.

Program smo zaključili ob zvokih harmonik ter z verzom: «Vzemite si čas za nas – saj vam bomo prehitro odrasli.«

Naj vam Galerija slik pričara naše druženje.

Učenci 6. a-razreda in razredničarka Neva Hvalec