Tudi mi, nadebudni prvošolčki, vsem sporočamo, da smo v času izrednih razmer pridno delali doma. Veliko časa smo preživeli s svojimi najdražjimi, uživali v naravi in se veliko gibali na svežem zraku. Upoštevali smo vsa navodila glede higiene in varnosti pred virusom. Izdelali smo si tudi zmajčka Koronarja, ki nas je ščitil in varoval pred boleznijo. Vsakodnevno smo ustvarjali, pridobivali nova znanja, pekli in kuhali, telovadili, spoznali otroško jogo, veliko zabavnih nalog pa smo izvajali tudi v naravi. Objemali smo drevesa in občudovali ter fotografirali življenja živih bitij v tem letnem času. Učiteljicam smo vestno pošiljali svoje izdelke, fotografije in filmčke. Nekaj naših utrinkov pa z veseljem delimo z vami. Komaj čakamo, da se ponovno odpro šolska vrata in nadaljujemo z delom v šoli. Prvošolski pozdrav!

Prvošolci in učiteljice 1. razreda