Vsi učenci in učitelji smo nestrpno pričakovali četrtek, 28. 11., ko smo v avli in na hodnikih šole postavili domiselno narejene stojnice. Na njih smo razstavili izdelke, ki smo jih z vso skrbjo izdelovali prejšnje dni. Vsak izdelek je pomenil naš trud, našo izvirnost in domiselnost. Bili so raznovrstni, prilagojeni naši starosti in sposobnostim.Zelo zadovoljni smo opazovali, koliko staršev si je vzelo čas in prišlo na ogled. Hodili so med stojnicami, nas pohvalili, hkrati pa so tudi darovali.

Po opravljenem delu smo z veseljem spoznali, da se je zbralo kar nekaj denarja, ki ga bomo preko šolskega sklada skrbno in premišljeno razdelili nekaterim učencem. Lahko bodo šli v šolo v naravi, na ekskurzijo, v kino …

Izkazana dobrota je tista, ki največ pomeni, in tista, ki se pogosto vrne.
Galerija slik – Izdelovanje izdelkov za bazar
Galerija slik – Bazar